O nas

Cześć.

Przedstawiamy się jako Lobster i jesteśmy tu z potrzeby tworzenia. Jesteśmy piwowarami domowymi, których ścieżki piwowarskie skrzyżowały się w odpowiednim miejscu i czasie. Mimo, że każdy z nas urodził się w innej dekadzie i za pewne wiele nas dzieli, to łączy nas hobby jakim stało się piwo. Zaczęliśmy działać pod nazwą Lobster we Wrocławiu w 2021 roku. Od początku przyświeca nam nadrzędny cel jakim jest wypuszczanie w wasze ręce dobrego piwa i przybliżanie Wam świata dobrego piwa.
Oto kim jesteśmy:

Damian Jarosch

– lata 70. piwowar domowy/ ponad 100 warek

Grzegorz Garniec

– lata 80. piwowar domowy od 2014 roku. Piwowar zawodowy od 2017 roku. Ukończył studium piwowarskie na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Prowadzi wykłady przybliżające przemiany biochemiczne produkcji piwa na Wydziale Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Miał zaszczyt pracować przy produkcji piw w co najmniej 10 browarach rzemieślniczych i regionalnych w całej Polsce.

Naszą pasją jest piwo i wierzymy że Ty też jesteś tu z powodu pasji. Zapraszamy Cię zatem do poznania naszego spojrzenia na piwo, jego proces tworzenia i kulturę spożywania. Mamy nadzieję, że Ty też odnajdziesz w nim radość a my postaramy się przybliżyć Ci jego właściwości do łączenia ludzi i celebracji spotkań. Jeśli ciekawi Cię ten temat to śledź naszego Facebooka i Instagrama, żeby nie przegapić wydarzeń, premier, festiwali, wykładów i innych spotkań z nami.